menu
Search

Gedreven MKB advocaten

 
 

Uw advocaten

Westpoint advocaten | mediators werkt met een team van zes advocaten. Hieronder vindt u de belangrijkste gegevens van onze advocaten. Om alle gegevens digitaal te ontvangen kunt u het vcf-kaartje downloaden.


Specialist Arbeidsrecht

Marc Poelman

Partner / Advocaat
poelman@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje


Specialist Insolventierecht / Ondernemingsrecht / Procesrecht

Paul Gerritse

Partner / Advocaat / Mediator
gerritse@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje


Specialist Strafrecht, cassatie bij de Hoge Raad

Gertjan Mooren

Advocaat
mooren@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje


Specialist ondernemingsrecht, verbintenissenrecht

Marcel de Jong

Advocaat
dejong@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje


Specialist Personen- en familierecht, erfrecht

Anouk Dekkers – de Jong

Advocaat en vFAS-scheidingsmediator
dekkers@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje


Specialist Verbintenissenrecht

Bart Baars

Advocaat
baars@westpointadvocaten.nl
download vcf-kaartje